Warszawa wita Święta – Organizatorzy: KidZone Strefa Szczęśliwych Dzieci


wws_bilet

Warszawa wita Święta” 10 grudnia, Pałac Kultury i Nauki w Warszawie

Informacja_media

„Warszawa wita Święta”- fantastyczny rodzinny event w magicznym świątecznym klimacie odbędzie się w sobotę 10 grudnia w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Wydarzenie zaplanowane jako dzień pełen atrakcji dla rodzin z dziećmi, przepełnione niepowtarzalną atmosferą Świąt Bożego Narodzenia, będzie okazją do świątecznych zakupów, prezentowych inspiracji i wspólnie spędzonego czasu w rodzinnym gronie. Biorąc udział w wydarzeniu, wspieramy akcję charytatywną Świąteczna Paka na rzecz najbardziej potrzebujących dzieci.

„Warszawa wita Święta”-najciekawszy i niepowtarzalny event świąteczny w Warszawie! Zapraszamy 10 grudnia do Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie-Święty Mikołaj już potwierdził swoją obecność!

„Warszawa wita święta”:

• unikalna atmosfera Świąt zamknięta w Pałacu!

• najlepsze marki, nowości rynkowe i świąteczne zakupy w super cenach!

• strefa mega zabawy i profesjonalna opieka dla maluchów!

• mnóstwo atrakcji i konkursów z nagrodami!

• spotkania ze znanymi i lubianymi Rodzicami!

• akcja charytatywna Świąteczna Paka-kompletujemy gwiazdkowe prezenty dla najbardziej potrzebujących dzieci!

W sobotę 10 grudnia serce stolicy-Pałac Kultury i Nauki- zabije mocniej i oczaruje wszystkich magicznym świątecznym klimatem i bajkową scenerią. Wśród pachnących lasem choinek, aromatu cynamonu, czekoladowych pierników i kawy, na mieszkańców Warszawy czekać będzie mnóstwo atrakcji i niespodzianek. Wszystko za sprawą wielkiego rodzinnego wydarzenia „Warszawa wita Święta”, które przeniesie mieszkańców stolicy w niepowtarzalny świąteczny klimat.

„Warszawa wita Święta”-w programie m.in.

• spotkanie ze Świętym Mikołajem

• rodzinne świąteczne gotowanie

• spotkania z bohaterami bajek

• rodzinne kolędowanie

• bogaty program atrakcji dla dzieci

• konkursy i loterie z nagrodami

• akcja charytatywna Świąteczna Paka

„Warszawa wita Święta” - wielkie rodzinne wydarzenie w magicznym świątecznym klimacie, bogate w liczne akcenty charakterystyczne dla Świąt Bożego Narodzenia będzie okazją do ciekawego spędzenia czasu w rodzinnym gronie. Wyjątkowe miejsce spotkań, w którym będzie można zrobić przedświąteczne zakupy, skosztować wyjątkowych potraw, a przede wszystkim pobyć ze sobą.

Spotkanie ze Świętym Mikołajem, rodzinne kolędowanie, wspólne przygotowanie świątecznych potraw i ozdób choinkowych, strefa świątecznych zakupów i inspiracji, pomysły na spędzenie świąt i upominki dla najbliższych, animacje, gry i zabawy dla dzieci, świąteczne konkursy i loterie z nagrodami to tylko niektóre z zaplanowanych punktów programu.

„Warszawa wita Święta” będzie dla gości prawdziwą kopalnią skarbów. Warto wybrać się 10 grudnia do Pałacu Kultury i Nauki jeśli nadal nie mamy pomysłu na prezent bożonarodzeniowy dla przyjaciół lub kogoś z rodziny. To także miejsce, gdzie kupimy rozmaite ozdoby i dekoracje świąteczne, a także przysmaki i wyroby od najlepszych producentów.

Gości witać będzie osobiście Święty Mikołaj i jego pomocnicy, którzy pomogą dzieciom w pisaniu listów i zrobią pamiątkowe zdjęcia. Strefa Magii i Czarów będzie z pewnością szczególnie oblegana przez najmłodszych-spotkanie z bohaterami dziecięcych bajek to nie lada gratka.

Festiwal świątecznych smaków będzie istotnym elementem eventu „Warszawa wita Święta”. W Alei Smaku zagości moc pyszności i specjały, których nie spotka się w żadnym innym miejscu. Wizyta tu pozwoli zrobić zakupy na świąteczny stół, a warsztaty kulinarne będą okazją do wspólnego rodzinnego przyrządzenia świątecznych smakołyków.

Pałac Kultury i Nauki podczas eventu „Warszawa wita Święta” to także idealne miejsce dla tych, którzy swoim bliskim pragną podarować coś wyjątkowego. W Strefie Świątecznych Inspiracji znajdziemy mnóstwo pomysłów na niebanalny prezent i dowiemy się, jak właściwe dobranym podarkiem sprawić przyjemność najbliższym.

„Warszawa wita Święta” to także Sektor Beauty- miejsce, gdzie nie tylko Panie i małe księżniczki mogą buszować godzinami, także Panowie mogą liczyć na mnóstwo inspiracji i pomoc w wyborze pachnących prezentów.

„Warszawa wita Święta”-dzień pełen atrakcji dla dzieci i okazja do świątecznych zakupów i inspiracji. Integralnym elementem eventu będzie akcja charytatywna Świąteczna Paka- biorąc udział w wydarzeniu można przyczynić się do skompletowania gwiazdkowych prezentów dla najbardziej potrzebujących dzieci.

Wybierz się całą rodziną 10 grudnia do Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie i poczuj magię Świąt. Doskonała lokalizacja w sercu miasta, niepowtarzalny świąteczny klimat, wyjątkowi Partnerzy, moc atrakcji i akcja świątecznej pomocy dzieciom- każdy znajdzie coś dla siebie!

Spotkajmy się w Pałacu w sobotę 10 grudnia „Warszawa wita Święta”-magia Świąt oczaruje każdego!

Organizator: Fundacja KidZone-Strefa Szczęśliwych Dzieci Partnerzy Strategiczni: T-Mobile, Microsoft.

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia : www.warszawawitaswieta.pl

Zapytania w sprawie współpracy: kidzone@kidzone.com.pl