VIBROSTATION ĆWICZY ZA CIEBIE12247989_427162777475487_6412427574128059250_oVibrostation to wyłączny dystrybutor komercyjnych platform wibracyjnych do ćwiczeń Vibrostation w Polsce, a także franczyzodawca na studia treningowe Vibrostation Training Studio. Platformy, które są w ofercie mogą być wykorzystywane komercyjnie, m. in. w siłowniach, hotelach, SPA, gabinetach kosmetycznych oraz w domu. Marka Vibrostation posiada 10-letnią historię i jest numerem dwa wśród platform wibracyjnych w Wielkiej Brytanii. 

Dzięki ćwiczeniom na maszynach Vibrostation: 

– schudniesz, 

– zredukujesz cellulit, 

– przyśpieszysz metabolizm.


W Vibrostation maszyny ćwiczą za Ciebie !!! Wystarczy, że staniesz na platformie i napniesz mięśnie!!!

Platformy wprowadzają mięśnie w ruch, dzięki czemu Ty nie musisz nic więcej robić, a trenujesz!!!

Przebieranie się w strój sportowy nie jest konieczne, a jeden trening trwa tylko 30 minut przy minimalnym wysiłku z Twojej strony. Platformy wymuszają pracę mięśni, dzięki czemu trening jest bardziej efektywny od konwencjonalnych ćwiczeń. Jest to znakomite rozwiązanie dla osób nie dysponujących dużą ilością czasu na aktywność sportową oraz osób które z powodów zdrowotnych nie mogą ćwiczyć w tradycyjny sposób.

Vibrostation showroom i zarazem studio fitness Ursynów znajduje się w galerii Metro BIS w Warszawie przy al. KEN 85

 vibrostation add_-01 

Platformy Vibrostation są prawdziwymi pogromcami cellulitu!
Przyjdź na ćwiczenia w Vibrostation Ursynów i ciesz się gładką, jędrną skórą!

 

Vibrostation na swieta v4

Podaruj bliskim na Święta Vibrostation Compact- domowa wersja profesjonalnej platformy wibracyjnej, która ćwiczy za Ciebie. Teraz obniżka 10% !!! Zamów już dziś na stronie //vibrostationpl.pswebshop.com/