Targi Moje Dziecko 2014


W dniach 30-31 sierpnia 2014 na Hali Torwar w Warszawie odbyła się już siódma edycja największych w Polsce Targów Rodzinnych. 

Odwiedzający mogli zapoznać się z najnowszą ofertą produktów skierowanych do dzieci i rodziców, wziąć udział w wielu konkursach, zabawach, warsztatach oraz spotkaniach ze specjalistami.

Organizatorzy z roku na rok poszerzają tematykę wydarzenia, dbając o szeroki wybór bezpłatnych atrakcji dla całej rodziny. W tym roku dla dzieci i młodzieży oraz dla rodziców przygotowano następujące atrakcje: kącik gier, malowanie buziek, basen z kulkami, eksperymenty naukowe, Paintball – nauka zasad gry, wielki obóz harcerski ZHP, ścianka wspinaczkowa, trampolina, bezpłatne porady (lekarzy, położnej) i badania, porady laktacyjne, treningi i zajęcia fitness, konsultacje dietetyczne, możliwość przejścia całkowitej metamorfozy (zmiana fryzury, makijażu, stroju) i wiele innych.

Targi Moje Dziecko to świetna zabawa dla całej rodziny, każdy znajdzie tam z pewnością coś dla siebie. Dlatego już dziś serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych branżą dziecięcą na kolejną edycję:).

Co spodobało nam się najbardziej na Targach?

  • Oferta firmy Marko – to oficjalny i wyłączny dystrybutor kilkudziesięciu największych marek proponujących zabawki i akcesoria dla dzieci – w ofercie firmy można znaleźć wózki, foteliki, a także zabawki rozwojowe. Na scenie targowej odbyły się pokazy wózków, zaprezentowano, jak należy prawidłowo montować foteliki samochodowe (zalecając aby dzieci były jak najdłużej przewożone tyłem do kierunku jazdy) oraz adapter do pasów bezpieczeństwa dla kobiet w ciąży (dzięki któremu pasy nie opinają brzucha), a także zabawki edukacyjne, które dzieci mogły przetestować.

  • Oferta firmy Skarb Matki – to wielopokoleniowa, polska firma rodzinna zajmująca się produkcją kosmetyków dla niemowląt i dzieci, dla kobiet w ciąży i młodych mam, a także dla przedszkolaków. Wybrane kosmetyki tej firmy można stosować u dzieci już od pierwszych dni życia.
  • Lalki WeGirls – to nowa polska marka posiadająca w swojej ofercie wyjątkowe lalki wyglądające jak małe Dziewczynki (bohaterki książek, z których każda ma swoją osobowość), piękne ubranka, dodatki i akcesoria dla lalek, a także ubrania dla Dziewczynek. Świat We Girls stworzony został po to, aby inspirować i rozwijać wyobraźnię. Lalki przeżywają przygody, poznają świat, uczą przyjaźni, empatii i tolerancji. Ambasadorką marki jest Sylwia Gruchała, która poprowadziła na scenie targowej szkółkę floretu dla dzieci.

  • Ekologiczne klocki ze skrobi kukurydzianej i barwników spożywczych – aby połączyć poszczególne elementy ze sobą lub z innymi powierzchniami wystarczy trochę wody. To dla dzieci świetna kreatywna zabawa.
  • Magiczny piasek – to pochodna modeliny wykonana z naturalnych składników. Nie wysycha i nie twardnieje nawet po wielokrotnym użyciu. Nie kurzy się podczas użycia, a także nie rozsypuje się. Dzieci mogą z łatwością tworzyć z niego różne formy bez użycia wody, rozwijając przy tym swoje zdolności manualne.
  • Bajka kolorowanka – to kolorowanka ścienna wykonana z ekologicznej tapety papierowej, po której dziecko może malować farbami i rysować kredkami. Kolorowankę można umieścić na dowolnej powierzchni (ścianie, płycie meblowej, szybie lub lustrze). Kolorowanka posiada klej aktywowany wodą, dlatego bardzo łatwo można ją zamontować, a także usunąć bez uszkodzenia ściany. Bajka i kolorowanka to świetne połączenie, umożliwiające wspólną zabawę z dzieckiem. Rozmiar kolorowanki: 130X70 cm.

Bajka kolorowanka już niedługo będzie dostępna w naszym sklepie internetowym. Jeżeli chcesz kupić ją już teraz napisz do nas na adres: bobas@e-bobas.info.pl