SAMONAGRZEWAJĄCA SIĘ BUTELKA PAULANDSTELLA


Samonagrzewająca się butelka marki paulandstella została stworzona z myślą o niemowlętach i małych dzieciach. Dzięki nowoczesnej, niespotykanej dotąd funkcjonalności jest praktyczna i unikatowa. Za sprawą wyjątkowej konstrukcji umożliwia przygotowanie świeżego i ciepłego posiłku dla dziecka w każdych warunkach bez prądu i bez baterii.

Działanie butelki opiera się na module grzewczym wielokrotnego użytku, którego trwałość przy częstym użytkowaniu wynosi całe 3 miesiące. Aby uaktywnić proces nagrzewania wystarczy nacisnąć guzik znajdujący się na spodzie butelki. W przeciągu 5 minut woda o temperaturze pokojowej 20-21 stopni podgrzewa się automatycznie do temperatury 36°C i utrzymuje ją przez godzinę. Butelka ma wbudowany termometr z wyświetlaczem, który pokazuje aktualną temperaturę. Idealnie nadaje się do podgrzania mleka matki, jak również herbatki, a nawet zupki. Dzięki temu możesz w każdym miejscu i o każdej porze podać swojemu maluchowi posiłek o odpowiedniej temperaturze. Butelka jest niezastąpiona zarówno na spacerze, jak i w podróży oraz w nocy.

Po użyciu moduł grzewczy jest rozładowany. Aby butelka była gotowa do ponownego użycia wystarczy naładować moduł. Należy go włożyć do sterylizatora parowego lub do wrzącej wody na ok. 20-25 minut.

Dodatkowym atutem butelki jest silikonowy smoczek antykolkowy, którego kształt jest odpowiednio dopasowany do żuchwy dziecka. Zawór antykolkowy smoczka z szeroką szyjką wyrównuje ciśnienie w butelce i redukuje niekorzystne połykanie powietrza podczas picia.

Polecamy samonagrzewającą się butelkę wszystkim rodzicom, ponieważ jest praktyczna, nowoczesna i niezastąpiona.

Więcej o butelce dowiedzą się Państwo z opisu i filmów w naszym Katalogu internetowym: www.zabawainauka.pl Zapraszamy!