O nas


Witajcie na nowej wersji serwisu www.e-bobas.info.pl

Strona powstała z miłości do dzieci oraz z myślą o rodzicach i opiekunach, którym zależy na tym, aby sprostać najtrudniejszemu życiowemu zadaniu, jakim jest wychowanie dziecka.

Z wykształcenia jesteśmy magistrami pedagogiki i pedagogiki specjalnej. Poznałyśmy się na studiach licencjackich i wybrałyśmy specjalność Wychowanie Przedszkolne. Zawsze marzyłyśmy o pracy nauczyciela. Studia pozwoliły nam nabyć wiedzę niezbędną do wspierania rozwoju dzieci, którą chcemy się podzielić.

Pedagogika to kierunek gwarantujący wszechstronny rozwój, zachęcający do refleksji. Uczy kreatywności, cierpliwości, wrażliwości na potrzeby dziecka oraz umiejętności słuchania. Na tych studiach można się dowiedzieć jak dziecko myśli, jak się rozwija, czego potrzebuje, a także jakie są jego ograniczenia.

Bardzo lubimy dzieci i uwielbiamy z nimi przebywać. Uważamy, że w każdym z nich drzemie coś wartościowego i wyjątkowego, więc w kontaktach z nimi staramy się to odkryć.

Okres dzieciństwa jest najważniejszym etapem w życiu człowieka. Dziecko w tym czasie potrzebuje nieustannego i rozsądnego wsparcia na tej niełatwej drodze ku dorosłości. To od nas zależy w jaki sposób zostanie ona przebyta, czy będzie pełna radości i zrozumienia, czy smutku i nieporozumień.

Ta strona zawiera wiele cennych wskazówek jak właściwie kierować rozwojem dziecka, unikając problemów wychowawczych.

Twórcą naszego serwisu jest redaktor techniczny Dariusz, który wzbudził w nas zapał do działania.

Marta & Monika

Redaktorzy:
 
Monika Sieradzan 
ukończyła: Akademie Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie,
Licencjat – specjalności: wychowanie przedszkolne i terapia pedagogiczna
Magister – specjalność: terapia pedagogiczna.
 
 
Marta Rejniak
ukończyła: Akademie Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie,
Licencjat – specjalności: wychowanie przedszkolne i terapia pedagogiczna
Magister – specjalność: pedagogika korekcyjna.
 
 
Certyfikaty, zaświadczenia oraz inne dokumenty.