BUTELKA SAMONAGRZEWAJĄCA SIĘ


 BUTELKA SAMONAGRZEWAJĄCA SIĘ  BUTELKA SAMONAGRZEWAJĄCA SIĘ

Samonagrzewająca się butelka marki paulandstella została stworzona z myślą o niemowlętach i małych dzieciach. Dzięki nowoczesnej, niespotykanej dotąd funkcjonalności jest praktyczna i unikatowa. Za sprawą wyjątkowej konstrukcji umożliwia przygotowanie świeżego i ciepłego posiłku dla dziecka w każdych warunkach bez prądu i bez baterii.

BUTELKA SAMONAGRZEWAJĄCA SIĘ

 paulandstella

Samonagrzewająca się butelka paulandstella to wynalazek, którego zadaniem jest ułatwienie rodzicom karmienia swojej pociechy w każdym miejscu, o każdej porze. Niezastąpiona zarówno na spacerze, jak i w podróży czy w nocy. Jej praktyczność i łatwość w obsłudze sprawiła, że dziś jest znana na światowym rynku. Butelka jest produkowana w Niemczech zgodnie z najwyższymi wymogami bezpieczeństwa, a więc jest to produkt o najwyższej jakości. Jeden zestaw zawiera: – butelka o objętości 180 ml – wyświetlacz temperatury – moduł grzewczy – silikonowy smoczek antykolkowy z szeroką szyjką, dopasowany do żuchwy dziecka o wielkości numer 2 (3-24 miesięcy)        

CECHY BUTELKI PAULANDSTELLA – 180 ML – pojemność butelki. – BEZ PRĄDU – BEZ BATERII – Funkcjonowanie butelki oparte jest na module grzewczym, którego przed każdym użyciem należy naładować gotując go przez 20 minut we wrzącej wodzie lub sterylizatorze; – 1 KLIK – Wystarczy jedno wciśnięcie guzika, by uaktywnić cały proces nagrzewania posiłku; – 5 MINUT – Tyle czasu potrzebuje butelka paulandstella, by nagrzać posiłek dla dziecka do idealnej temperatury 36°C; – TEMPERATURA – Butelka paulandstella posiada wbudowany termometr z wyświetlaczem, który pokazuje aktualną temperaturę; – GODZINA – Tyle czasu utrzymuje się idealna temperatura; PROCES AKTYWACJI MODUŁU GRZEWCZEGO Krok 1: STERYLIZACJA Przed pierwszym użyciem należy wysterylizować wszystkie elementy butelki – z wyjątkiem pierścienia temperatury. Krok 2: MODUŁ GRZEWCZY Sprawdź czy moduł  grzewczy jest już gotowy do użycia.Jeśli przy potrząsaniu butelką słyszalny jest klekoczący dźwięk, oznacza to, że moduł grzewczy jest już gotowy do działania. W przypadku braku dźwięku klekotania, moduł grzewczy należy jeszcze raz naładować. Krok 3: NAPEŁNIENIE BUTELKI Jeśli moduł grzewczy jest gotowy do użycia, napełnij butelkę paulandstella wodą do poziomu 180 ml. Krok 4: AKTYWACJA MODUŁU GRZEWCZEGO Wciskaj przycisk aktywujący znajdujący się w dolnej części butelki tak długo, aż się zablokuje i nie  będzie można już ponownie go wcisnąć. Po chwili u spodu butelki będzie wyczuwalne ciepło. W ciągu 5 następnych minut na wskaźniku temperatury możesz obserwować jej wzrost. Krok 5: MLEKO MODYFIKOWANE Kiedy woda osiągnie pożądaną temperaturę, dodaj mleko zgodnie z zaleceniami producenta. Następnie zamknij butelkę przy pomocy zamknięcia pokrywy z pierścieniem oraz energicznie wstrząśnij butelką, w celu wymieszania mleka z wodą. Na końcu tej czynności pamiętaj o zdjęciu pokrywy i dokręceniu smoczka. Krok 6: GOTOWE!             Zawartość butelki jest gotowa do spożycia. ZALETY PAULANDSTELLA – nie zawiera BPA – niemiecka precyzja – funkcjonalność, nowoczesność i praktyczność – KONIEC ZGADYWANIA! Nigdy więcej zbyt gorącej lub zimnej wody – idealna na KAŻDĄ porę roku – niezawodna na spacerach, w podróży,  w nocy i poza domem – wyposażona w antykolkowy smoczek silikonowy – paulandstella jest kompatybilna ze smoczkami marki NUK i BABY-NOVA


W ofercie dostępne są także dodatkowe akcesoria: MODUŁ GRZEWCZY

Moduł zawiera skoncentrowaną sól. Podczas aktywacji ciecz (woda z solą) ulega krystalizacji i twardnieje, wytwarzając ciepło. Moduł nagrzewający można wykorzystywać wielokrotnie, wystarczy naładować go we wrzątku lub sterylizatorze parowym (bez prądu, bez baterii). Gdy sól w module znowu stanie się ciekła i ostygnie, moduł można ponownie wykorzystać. Jeden moduł jest zawarty w zestawie, ale jest możliwość dokupienia samego modułu w celu skompletowania.   DOZOWNIK

Dozownik używamy do porcjowania i przechowywania mleka modyfikowanego. Ze względu na budowę jest przydatny zarówno w podróży jak i w domu. Łatwe napełnianie butelki porcjowanym mlekiem. Dozownik składa się z 3 części / porcji. Wymiary: Wysokość: 16cm Średnica:   7cm   NEOPRENOWE TERMOOPAKOWANIE

Neoprenowe termoopakowanie pozwala wydłużyć czas utrzymania stabilnej temperatury początkowej – temperatury pokojowej zawartości butelki. Opakowanie paulandstella funkcjonuje najlepiej wówczas, gdy temperatura początkowa ogrzewanej cieczy odpowiada temperaturze pokojowej, a więc wynosi około 20-22ᴼC. Dostępne kolory: – zielony, SPUCKTUCH „New Arrival Made With Love”

Spucktuch to innymi słowy ściereczka do wycierania buzi dziecka. Należy przełożyć ściereczkę przez ramię tak, by dziecko trzymane a rękach nie zabrudziło osoby karmiącej. – certyfikat OEKO-TEX – 100% bawełna: z przodu miękki jersey, z tyłu delikatne chłonne frotte – praktyczny nerkowaty kształt – wielkość ok. 28 x 50 cm   ŚLINIAK  „New Arrival Made With Love”

– 100% bawełna: z przodu miękki jersey, z tyłu delikatne chłonne frotte;- certyfikat OEKO-TEX; – łatwe zakładanie: z boku zapięcie na zatrzaski.   TORBA DO PRZEWIJANIA „New Arrival Made With Love”

Wyposażenie: – mata do przewijania dziecka, – kosmetyczka z PVC, oddzielna torebeczka do smoczków, – uchwyty wykonane z prawdziwej skóry, – podszewka w 100% wytrzymały nylon, – wiele praktycznych kieszonek na butelki dla niemowląt, pieluchy, tel. komórkowy, portfel itp. na zewnątrz i wewnątrz torby. Dostępne dwa warianty: – kieszonka we wzorze torby (Stella) – kieszonka w kolorze ecru (Paul)

  Więcej o butelce dowiedzą się Państwo z opisu i filmów w naszym Katalogu internetowym: www.zabawainauka.pl Zapraszamy!